Odsávací zařízení pro profesionály

 
 
 
 

Výroba menších odsávacích a odprašovacích zařízení a systémů

 
 

Od roku 1990 se zabýváme vývojem a sériovou výrobou menších odsávacích a odprašovacích zařízení a systémů, určených téměř pro všechny typy průmyslových a řemeslných činností. Naše stroje našly uplatnění i v mnohých hobby dílnách, učňovských zařízeních i laboratořích. V současné době produkujeme mobilní i stabilní odsavače, odprašovače, typovou řadu transportních radiálních ventilátorů, filtrační jednotky, stavebnicové trubkové systémy, flexibilní plastové hadice, filtrační rukávy a vaky z netkaných textilií a rozsáhlou řadu vzduchotechnického příslušenství.

Nejdříve jsme se věnovali odsávacím zařízením pro dřevozpracující průmysl, později jsme zahájili vývoj a konstrukci strojů pro odprašování dalších provozů v ostatních typech průmyslové výroby. Zaměřili jsme se hlavně na výrobky, které chrání zdraví při práci, mají pozitivní vliv na ekologii a snižují energetickou náročnost provozu.

Současně s vývojem produkce zkvalitňujeme a rozšiřujeme naší výrobní i vývojovou základnu jak po stránce nových budov, strojů a technologií, tak i po stránce zkvalitňování naší personální základny. V současné době již máme desetitisíce spokojených zákazníků jak v ČR, tak i celé Střední Evropě, jimž jsme nabídli kvalitní, spolehlivé stroje v přiměřené cenové úrovni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
S volbou optimálního typu vzduchotechnického zařízení nebo komponent jsme připraveni Vám ochotně poradit.